Zdechovice a Stráž u Tachova exhibice
Zdechovice a Stráž u Tachova exhibice
7/8/2022

Tuto sobotu jsme nejeli sice rekordní počet exhibic, ale vyrovnali jsme rekord v počtu jezdců našeho týmu s hosty.
Stráž u Tachova, kde se konaly městské slavnosti absolvoval Vlasta Kabeláč Čiháček s Márou Trynerem. Slavnosti byli relativně malé, ale se zajímavým programem v podobě skupiny střelců s kanóny. Nechcete slyšet ten hukot a zažít tlakovou vlnu z kanonády Kluky doprovodil na akci i náš nejmenší rider Marty Kabeláč.
O poznání větší akcí byl Zdechovický festival, kam se vypravil Martin Šimůnek, Lukáš Valný a Matouš Balík za Trial, společně s Daliborem Šulcem za motoTrial a aby toho nebylo málo i parkourista Marek z Artmoving. Společně kluci ve 3 vstupech a workshopech bavili početné publikum Zdechovického festivalu.
No a na závěr poděkování a trochu se pochlubení novým přírůstkem do týmové garáže. Kromě nového Trialového kola Crewkerz Vlasta obnovil konečně po více než 6-7 letech celoopružené kolo. Rám CUBE díky spolupráci se stejnojmennou značkou a komplet komponenty z nabídky našeho partnera společnosti Levelsportkoncept. Na kole najdete exkluzivní produkty E-thirteen, Spank a DVO odpružení. Změna byla i ve velikosti kol z 27,5” na 29”. Marek Tryner proti tomu updatoval svůj TREK Remedy na verzi 2022. Martin Šimůnek pak dovezl stejné kolo + elektrokolo CUBE.

Zdechovice a Stráž u Tachova exhibice
No items found.
zpět