Série exhibic a kurzů na závěr léta
Série exhibic a kurzů na závěr léta
26/9/2023

Minulý týden bylo nejen krásně, ale i hromada práce. Ve čtvrtek jel Lukáš Valný, Michal Budský a Vlasta exhibici na východě čech pro výrobce palet během soukromé akce. Fotky nemáme, ale vzniklo tam ve spojení s pódiem solidní kombo překážek z palet, které kluci naplno využili a čechy i zahraniční hosty to evidentně bavilo.

V sobotu pak vyrazil Vlasta směr menší obec u Nymburku jako záskok za nemocného Šimona a pojezdil na obecní akci před postupovým fotbalovým zápasem pro hromadu místních. I když to zpočátku na velkou účast nevypadalo sešlo se super publikum co umělo akci nahecovat a Vlasta se přiblížil svému starému rekordu ve skoku přes pásku.

Sobota i neděle byly ve znamení individuálních kurzů a to jak menších skupinek tak i mladých střelců co se chtějí posunout dál.

---

V Náměšti nad Oslavou se uskutečnil tradiční MTB maraton pro malé i velké jezdce. Na místo dorazila i část našeho týmu ve složení Vlasta Kabeláč Čiháček, Martin Šimůnek a Márty Kabeláč. Trochu to šlo z kopce, ale ne kvůli výkonům či divákům, ale prostě celé náměstí mělo svůj sklon. Poprali jsme se s tím ale snad se ctí a nikdo nepřišel k úhoně ani v jednom z našich vstupů před startem a před vyhlášením maratonu. Gratulace k podaným výkonům všech jezdců.

Mára Tryner a Michal Budský byli mezitím v malebné Červené Vodě, kde se konala pouť spojená s obecní slavností a před hlavním pódiem bavili všechny přítomné s naším rozkládacím setem překážek. Děkujeme všem za pozvání a snad zase někdy :)

Série exhibic a kurzů na závěr léta
No items found.
zpět