Reporty z akcí v půlce července
Reporty z akcí v půlce července
25/11/2021

10/7 – Exhibice Movomal 2021 – Mariánské lázně

Krásný den, velká akce a k tomu dámský doprovod. Ideální víkendová exhibice přímo v centru Mariánských lázní na akci Movomal 2021, která byla první akcí pořádanou po Covid-19. Společně s Vlastou jel Lukáš Valný a ve dvou vstupech na našem traileru ukázali pár set divákům co se dá na kole dělat. Pořadatelé dali pochvalu a i z reakcí diváků bylo jasné, že si den a ukázku užívají. Byla prý jen škoda, že nemohli i odpoledne, ale svatba Petra Jeřichy z našeho týmu a klubu měla prostě přednost.

12-16/7 – Organizace příměstského tábora na kolech – Tehov

Druhý ročník našich příměstských táborů na kolech, které vznikly pod hlavičkou našeho klubu a projektu Bikeskills.cz budou tentokrát ve dvou termínech. První červencový máme za sebou opět s hojnou účastí kolo chtivých holek a kluků, kteří celý den nedělali vlastně nic jiného, než lítaly na kolech na skocích, pumptracku, nebo po okolí na vyjížďkách. Trochu nám vše komplikoval déšť, ale ve finále to nedopadlo špatně a za pár hodin se vždy vypršelo. K dispozici jsme měli i alternativní stravu v podobě ochucených červíků, nebo probíhali šachové turnaje.

17/7 – Exhibice festival Dolánky – Dolánky u Turnova

Na ukázku s naším legendárním členem Martinem Šimůnkem se vždycky těšíme. Sestava byla silná, dotáhli jsme dva vleky překážek, udělali workshop. No nakonec pršelo tak, že jsme ani kola z auta nevytáhli a byli jsme rádi, že nás organizátor pustil domů, protože celé Liberecko bylo totálně pod vodou. Byla to snad první exhibice, kdy jsme kvůli dešti vůbec nejezdili 🙁 Snad budeme mít šanci předvést co umíme za trochu lepších podmínek.

19/7 – LSK days – Praha

Po očkování, ale s výhledem na test Jahodnického bikeparku vyrazil Vlasta na dny otevřených dveří společnosti Levelsportkoncept, s kterou spolupracuje už … prostě dlouho. Dovozce POC, MALOJA, Lezyne, DVO a spousty dalších exkluzivních značek zve své zaměstnance a partnery na raut. Vlasta měl bohužel čas jen jeden den a domluven byl tedy test Jahodnice, kterou dělal Michal Maroši jako další LSK jezdec. Proběhlo hraní si na skillscentru, otestoval se pumptrack a dalo se i pár pokusů na skocích. Díky za pozvání a těšíme se na další pojezd.

Reporty z akcí v půlce července
No items found.
zpět