Kurz Trialu Březen 2022
Kurz Trialu Březen 2022
24/2/2022

Jarní sezóna 2022 se blíží a i v únoru pro vás máme možnost si zatrénovat na kole a trochu se zlepšit v technice. Potrénujete stabilitu, správný postoj na kole, projdeme si práci s bržděním a třeba i položíme základ pro nějaký výjezd a skok.

Trial je skvělým základem pro všechny bikové disciplíny a my vám rádi předáme naše zkušenosti, které jako aktivní jezdci máme. A že jich za posledních 30 let není málo 🙂

Trénink bude probíhat v naší klubové temperované hale. Kola vám zapůjčíme, protože horské kolo není pro halový trénink Trialu vhodné. Počet kol je i limitem maximálního počtu jezdců a máme také šanci se vám více věnovat.

Vybrat si můžete z pátečních či sobotních termínů. V případě jednorázové absence bude určen jeden náhradní den pro všechny, kteří nemohou absolvovat všechny 3 tréninky.
O trénink se postará Vlasta Kabeláč Čiháček jako 10-ti násobný Elitní mistr ČR v Trialu na horských kolech a držitel českých rekordů ve skocích. Trochu se mu dařilo i na zahraničních závodech, kde patřil k TOP 15 jezdcům světa a vyhrál Evropský pohár UCI. Prošel si spoustou zranění, dnes už slepou uličkou Biketrialu a díky klubovým tréninkům, nebo výuce MTB a Trialu pro veřejnost, nasbíral dostatek tréninkových zkušeností, které vám může nyní předat. V případě nutnosti zaskočí další přední Čeští jezdci z našeho týmu (Marek Tryner či Lukáš Valný).

LOKALITA:

Kurz se koná v Mnichovicích (nedaleko Říčan), kde je pro letošní rok připravena luxusní hala klubu MTB & Trial Mraveniště. Je tedy možné trénovat bez ohledu na počasí i světelné podmínky. Místo je dostupné vlakem a je zde možnost parkování v uzavřeném areálu.
K dispozici jsou převážně dřevěné překážky s hrubou betonovou podlahou.
Lokace haly: Google Maps Link
(jedná se o uzavřený areál, kam je možné jet pouze po dohodě za doprovodu členů klubu)
Na místo je také možnost dostat se pěšky z vlakové stanice Mnichovice.

URČENO PRO:

Muže, ženy i děti (pokud se sejde dostatek zájemců, budou skupiny odděleny dle pohlaví). Děti jen v doprovodu rodičů na individuální bázi. Ideální pro zkušené i amatérské jezdce co mají rádi terén.

VYBAVENÍ:

  • Trialové kolo – zapůjčíme vám jej na místě (6 kol k dispozici)
  • Přilba, sportovní obuv nebo bikové boty pro platformy / klíckové pedály
  • Sportovní oblečení ideálně bez širokých nohavic u kalhot
  • Rukavice – ideálně celoprsté
  • Doporučujeme mít sjednané minimálně základní úrazové pojištění

###

CO PRO VÁS MÁME PŘIPRAVENO:

  • Pitný režim (neperlivá voda)
  • Vybavení na menší servis kol
  • Samozřejmě halu a překážky na blbnutí
    Prosíme všechny účastníky, aby si udělali testy na Covid-19, pokud nejsou očkováni.

BŘEZEN – PÁTKY: (MAX. POČET MÍST 5)
#1 – 11.03.2022 od 17:00
#2 – 18.03.2022 od 17:00
#3 – 25.03.2022 od 17:00
BŘEZEN – SOBOTY: (MAX. POČET MÍST 5)
#1 – 12.03.2022 od 09:30
#2 – 19.03.2022 od 09:30
#3 – 26.03.2022 od 09:30

KAPACITA, OBJEDNÁVKA A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Kurzy a campy mají omezenou kapacitu. Obsazenost je možné si ověřit v záhlaví popisu campu (obsazeno / celková kapacita), stejně jako cenu. Váš doprovod se může zůčastnit, ale primárně se budeme věnovat vám a dalším platícím jezdcům.
Rezervaci je možné provést formulářem na této stránce nebo mail na info info@bikeskills.cz. Je nutné potvrzení z naší strany. Fakturu Vám zašleme obratem nebo dle dohody před akcí (2-3 týdny). Platbu je nutné provést v době splatnosti uvedené na faktuře.
Storno je možné a to ve výši poplatku 50% z celkové ceny campu 14 dní před akcí nebo 90% z celkové ceny campu 13 a méně dní před akcí. Případně dle dohody (úraz, nemoc, vyšší moc).

Účastníci zaplacením částky a svou přítomností na akci potvrzují účast na vlastní nebezpečí. Organizátor nenese odpovědnost za ztrátu majetku nebo jeho poškození. Organizátor ani instruktoři nenesou odpovědnost za zranění jezdce.DARUJTE CAMP JAKO DÁREK A VYUŽIJTE NAŠE VOUCHERY, KTERÉ MŮŽEME VYSTAVIT NA ČÁSTKU NEBO KONKRÉTNÍ CAMP. JE MOŽNÉ JE POUŽÍT I NA NÁKUP ZBOŽÍ V NAŠEM **E-SHOPU NEBO INDIVIDUÁLNÍ KURZY.**

Kurz Trialu Březen 2022
No items found.
zpět