Exhibiční zářijový maraton
Exhibiční zářijový maraton
25/11/2021

Máme zde krátký sestřih z našeho zářijového exhibičního maratonu.

30.8.2020 – Dětská olympiáda – Struhařov

Celý den déšť, ale zrovna na tu chvilku kdy byla exhibice krásné počasí. Jak se říká víc štěstí než rozumu měl Lukáš Valný a Vlasta Kabeláč Čiháček, kteří vyrazili na rychlo exhibici doslova přes les od svého bydliště. Děti řádili v dešti na olympiádě a tak bylo vystoupení našeho týmu a klubu, navíc v pěkném počasí, hezkým zpestřením. Pro nás to byla rozcvička před nadcházejícím maratonem exhibic v Září.

6.9.2020 – Brněnský sportovní den – KS Omega Brno

Marek Tryner odstartoval sérii exhibic v Brně, kde před pár lety dokončoval studium. Jako host se po jeho boku objevil malý Jířa Sehnal a společně bavili kluky a holky na této akci.

11.9.2020 – Exhibice silniční veletrh – Pardubice

Martin Šimůnek a Vlasta Kabeláč Čiháček si dali sraz v Pardubicích veletrhu zaměřením na silniční dopravu. Areál místních služeb přilákal v krásném slunečném počasí opravdu hromadu návštěvníků, kteří se nebáli koronaviru a ocenili tak vystoupení kluků, které trochu zablokovalo prostor před hlavním pódiem. Došlo i na rozhovor do místní TV – klasika 🙂

12.9.2020 – 3 exhibice v jeden den – Obec Rouské / Nový Bor / Praha Zeleneč

Dnes jsme poprvé v letošním roce vytáhli všechny naše mobilní parky a vozový park. Marek Tryner a Lukáš Valný vyrazili do obce Rouské (jižní Morava), kde předvedli trochu Trialové akce na místních hodech a ještě si předtím stihli užít Trailů na horácích. Vlasta Kabeláč Ćiháček, Michal Budský vyrazili s trailerem do Nového Boru, kde už čekal Martin Šimůnek na dnech pro zaměstnance společnosti Crystalex. V areálu společnosti čekalo na zaměstnance a jejich rodiny hromada atrakcí a kromě koncertů i dva vstupy našeho týmu. Martin Šimůnek pak vyrazil na jednu menší akci (bohužel zatím nevíme kam :)) a Vlasta s Michalem to vzali maximální povolenou rychlostí do Prahy Zelenče, kde byl na místních loukách dětský den. Sice už nebylo moc sil, ale Michal nahecoval trefovačku bidonu při seskoku z vleku a Vlasta si i přes ortézu na noze zkoušel posunout svůj rekord ve skoku bokem. Skončil na 127 cm přes pásku (3cm pod oficiálním rekordem ČR) a to není po 6 operacích kolen špatný.

13.9.2020 – Exhibice na Jarmaření – Škvorec

Jak už to tak bývá kolem našich domovů moc exhibice nejezdíme. Většinou si nás objednávají z větší dálky. To samé se vlastně stalo i nyní, kdy měl jet původně exhibici Martin Šimůnek, ale nakonec shodou okolností skončila na našich klubových a týmových bedrech 🙂 Místní Jarmark u pódia se stal na pár hodin Trialovým parkem pro Vlastu, Marka, Lukáše a Matouše Balíka. Dorazila ale i drobotina z klubu na koukačku, nebo test testovací dráhy co jsme složili.

18 a 19.9.2020 – Městské slavnosti Říčany a Individuál v Trutnově

Normálně individuální tréninky moc nezmiňujeme v našich reportech, ale nyní uděláme v rámci tohoto maratonu vyjímku. Marek Tryner trénoval v Praze, Vlasta pro změnu na Trutnovských trailech v rámci projektu BIKESKILLS. Vlasta pak ještě s Lukášem Valným a mladým Mrlikem z klubu řádili na městských slavnostech v Říčanech, kde už ale byla hodně znát špatná účast lidí, kteří evidentně měli strach. Normálně jsou tyto slavnosti hodně oblíbenou akcí na Říčansku. Místo exhibice bylo záměrně zvoleno na místní cyklostezce mimo hlavní akci, takže diváci byli prakticky jen v době průjezdu pelotonu na historických kolech, ale zase byla možnost se víc svést.

20.9.2020 – HOLKY LADÍ BIKESKILLS Camp – Tehov

Na žádost našich sledujících, klientů i okolí, jsme letos stihli uspořádat ještě druhý camp pro ženy a dívky na kolech. Jeden den plný techniky, pumptracku a vyjížďky s výukou po okolí podtrhlo ideální bikerské počasí. Dopoledne jsme strávili nácvikem základů s následným přejezdem do Lesních lázní Zvánovice s obědem a návratem po lesních cestách zpět. Na závěr i krátký workshop zaměřený na opravu a servis kol, předání dárků a zasloužený odpočinek.

Exhibiční zářijový maraton
No items found.
zpět