Říčanský Busking festival exhibice
Říčanský Busking festival exhibice
24/5/2022

Bohužel se nestává často, že bychom měli možnost jezdit exhibice v mateřském městě našeho klubu MTB & Trial Mraveniště Říčany. S o to větší chutí jsme přijali pozvání organizátorů Busking a food festivalu na Říčanském náměstí a zároveň nabídku zpropagovat Bikefestival v Tehově, který pořádáme 25/26/6. Protože se jedná o festival s pouličním uměním a jídlem, otestovali jsme i naše přenosné ozvučení s mikrofonem, které rozšířilo schopnosti našeho týmu vystoupit i bez ozvučení poskytnutého ze strany organizátora.

Exhibici odjel Vlasta Kabeláč Čiháček a Matouš Balík a Říčanům ukázali trochu vyšší level Trialu. Došlo i na nějaké to hecování navíc přes dobrovolníky a ježdění po exhibici na tradičních schodech u kostela. Díky všem místním za podporu :)

Říčanský Busking festival exhibice
No items found.
zpět