CZ EN

Reporty z našich eventů a exhibic

máme skvělé zážitky, o které se s vámi chceme podělit

15.06.2018 - 16.06.2018

3 dny plné exhibic

1) Roadshow společnosti MEGAPIXEL pro zájemce o dronové létání začal v pátek první zastávkou u Brněnské pobočky. Návštěvníci si kromě přednášek a workshopů mohli otestovat používání dronu nad místní loukou a natočit pár záběrů mě jako Trialového jezdce, který překonává překážky s menší exhibicí na závěr. 

2) Druhý díl roadshow společnosti MEGAPIXEL pro zájemce o dronové létání pokračoval u Pražské centrály v krásném prostředí obytného a komerčního komplexu. Na workshopu jsem měl možnost spolupracovat s jedním z našich předních Dron operátorů Petrem Janem Jurečkou, který vytvořil i krátké video přímo z akce čistě za pomoci dronů.

3) No a hned po skončení Pražské akce jsem vyrazil skákat pro Martina Šimůnka do Chabařovic, kde se konal firemní a dětský den. Skvěle zorganizovaná akce, hromada dětí i dospělých a krásné počasí. K ruce jsem měl Dominika Budského – jednokolkaře z našeho týmu a doufám, že akce všechny bavila, stejně jako nás.

 

+ Lukáš Valný a Martin Šimůnek na dalších akcích.box_image box_image

NAŠE POSLEDNÍ EXHIBICE A EVENTY

kde jste nás mohli vidět

15.06.2018 - 16.06.2018

3 dny plné exhibic

1) Roadshow společnosti MEGAPIXEL pro zájemce o dronové létání začal v pátek první zastávkou u Brněnsk...

box_image

12.06.2018

Double exhibice - Fotbalový festival sportu a zábavy + Cena Guta Jarkovského

Úterý bylo ve znamení dvou exhibic pro velké sportovní organizace. Dopoledne jsme vyrazili do Chomutova, kde kamarád Radek Zavřel pořádal ...

box_image

09.06.2018

Exhibice dětský den Světice

Ještě před reportem z Mistrovství republiky na Říčanských Šlapačkách tu mám menší report večerní akce, kam nás pozval Vlasty Kabe...

box_image
DALŠÍ EXHIBICE A EVENTY
Archiv reportů z exhibic a eventů


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍ SÍTÍCH

Aby jste nepřišli o žádnou informaci na našem serveru, spojte se s námi na facebooku.
rss